Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

Romatolojide Hedef 2018 Sempozyumu

Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye Romatoloji Derneği (TRD)’nin yeni bilimsel toplantısı olarak geçen yıl ilk kez düzenlediğimiz ve sizlerin de değerli katkılarıyla romatoloji camiası olarak başarısından gurur duyduğumuz “Romatolojide Hedef 2017” toplantısını TRD’nin ulusal kongreden sonra ikinci önemli toplantısı olarak devam ettirmek istiyoruz.

“Romatolojide Hedef 2018 Sempozyumu” 7-10 Mart 2018 tarihlerinde Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’ de düzenlenecektir. Bu toplantıda geçen yıl olduğu gibi: Hedefe yönelik tedavilerle ilgili yenilikler; tedavi konusunda Türkiye kaynaklı veriler, TRD’nin tedavi konusundaki görüş ve önerileri ağırlıklı olarak ele alınacaktır.

Ayrıca romatoloji alanında ülkemizin en güçlü ve yetkin organizasyonu olan TRD’nin kuruluşunun 25. yılını da bu toplantı ile birlikte kutlayacağız.

“Romatolojide Hedef 2018 Sempozyumu” yeni ve hedefe yönelik tedavilerdeki gelişmeler, tedavi stratejilerinin etkililik ve güvenliği konusunda yeni bilgiler, paneller, atölye çalışmaları, bildirler ve olgu sunumlarını içerecektir. TRD’nin romatolojide tedavi alanındaki gelişmeler konusunda üyeleri arasında ve ayrıca sektör çalışanları ile bilgi paylaşımı ve görüş alışverişi sağlamayı amaçlayan bu önemli platformunda yer almak üzere sizleri İstanbul’un; şairin “Yok başka yerin lutfu ne yazdan ne kıştan, bir tatlı huzur almaya geldim Kalamış’tan” güftesiyle meşhur olan güzide semtine davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

TRD Yönetim Kurulu adına
Prof. Dr. Murat İnanç
TRD ve Sempozyum Başkanı


Organizasyon Sekreteryası
D Event Turizm Organizasyon Hiz. Ltd. Şti.
Küçükbakkalköy Mah. Albay Sok. No: 24 Ataşehir / İstanbul
0216 573 18 36
0216 573 83 18

 

  • Web Adresi: hedef2018.org