Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu

Değerli Meslektaşlarım,

Marmara Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı 30 yılı aşan geçmişi ile Anadolu Yakasının en eski ve köklü İç Hastalıkları Akademik Ünitesidir. Yedi yıl önce Pendik’te açılan yeni hastanemiz ile birlikte fiziksel kapasitemiz artmış; hizmet, eğitim ve araştırma potansiyelimiz daha ileri noktalara taşınmıştır. Halen 40’a yakın öğretim üyesi, 20’yi aşkın uzman, 100’e yakın İç Hastalıkları ve yan-dal uzmanlık öğrencisi ile Anadolu yakasının en büyük İç Hastalıkları Merkezi niteliğindeyiz.

Marmara İç Hastalıkları camiası olarak hem kendi hizmet, akademik ve eğitim kadromuzu, hem de kurumumuzda 30 yıl içinde eğitim almış olan çok sayıda İç Hastalıkları ve yan-dal uzmanlık öğrencisi hekimi bir araya getirecek bir Mezuniyet Sonrası Eğitim Toplantısı’nın gerekli olduğunu düşündük ve bu toplantıyı planladık.

Toplantımızı İç Hastalıkları ve ilişkili branşlarda eğitim alan ya da hizmet veren, özellikle Anadolu yakasında çalışan tüm hekimlerimizin eğitim gereksinimlerine yönelik bir içerik ile hazırlamaktayız.

Sizleri, 2018’in ilk günlerinde, Marmara İç Hastalıklarının bilgi, deneyim ve enerjisini yansıtacak nitelikte olacağına inandığımız ‘Marmara Üniversitesi İç Hastalıkları Mezuniyet sonrası Eğitim Toplantısına’ davet ediyoruz.

 

Prof. Dr. Haner Direskeneli


BİLİMSEL SEKRETERYA


 

Prof. Dr. Serhan Tuğlular
Prof. Dr. Dilek Gogas Yavuz
Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı
E-posta: serhantuglular@yahoo.com
E-posta: dilekyavuz2004@yahoo.com

 

ORGANİZASYON SEKRETERYASID Event Turizm Organizasyon Hiz. Ltd. Şti.

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Albay Sok. No: 24 Ataşehir / İstanbul
Tel: 0216 573 18 36
Faks: 0216 573 83 18
E-posta: info@marmaraichastalikları.org

  • Web Adresi: marmaraichastaliklari.org